Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

SLD nie prowadzi rozmów i nie zamierza wejść w koalicję z PiS

Oświadczenie SLD i KKW SLD Lewica Razem:

W związku z artykułem umieszczonym na stronie internetowej kielce.wyborcza.pl pt. “Wybory 2018. SLD marzy o rządzeniu i nie wyklucza koalicji z PiS. Obiecuje też bezpłatną komunikację”, który ukazał się również w wersji papierowej Gazety Wyborczej, w imieniu Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej oświadczamy, iż SLD nie prowadzi rozmów i nie zamierza wejść w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością.

Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która łamie Konstytucję, narusza zasady demokratycznego państwa prawa, osłabia Rzeczpospolitą Polską na arenie międzynarodowej oraz narusza podstawowe prawa obywatelskie zapewnione w Konstytucji RP.

Uprzejmie prosimy o opublikowanie powyższego oświadczenia.

 

Andrzej Szejna, Wiceprzewodniczący SLD, Pełnomocnik Wyborczy SLD Lewica Razem

Marcin Chłodnicki, kandydat KKW SLD Lewica Razem na Prezydenta Miasta Kielce

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem