Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Nigdy więcej wojny!

W dniu kolejnej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej delegacja Sojuszu Lewicy Demokratycznej złożyła kwiaty pod pomnikiem Ofiar Września 1939 roku oraz pod pomnikiem upamiętniającym byłego prezydenta Kielc Stefana Artwińskiego – działacza Polskiej Partii Socjalistycznej - który został zamordowany przez niemieckiego okupanta w pierwszych dniach wojny.

- 1 września powinien być dla nas wszystkich nie tylko dniem pamięci o ofiarach II Wojny Światowej, ale także pewną przestrogą. Niestety, hasło „Nigdy więcej wojny” musi być cały czas przypominane, gdyż pokój w Europie wcale nie jest taki mocny, jakby nam się wydawało – powiedziała Edyta Parandyk, sekretarz świętokrzyskiej Rady Wojewódzkiej SLD.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem