Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Włodzimierz Czarzasty w Ostrowcu Świętokrzyskim

25 kwietnia odbyło się w Ostrowcu Świętokrzyskim spotkanie z przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierzem Czarzastym. W spotkaniu uczestniczyli również Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD oraz szef partii w regionie – Andrzej Szejna. W Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury zebrało się ponad 100 osób.

- Kiedy będziemy w przyszłym Sejmie, a będziemy, utrzymamy, a nawet rozszerzymy wszystkie, korzystne dla społeczeństwa, dla ludzi rozwiązania, które wprowadziło Prawo i Sprawiedliwość. Kwestie socjalne są i będą naszym priorytetem - zapewniał Włodzimierz Czarzasty.

12 maja SLD przedstawi na konwencji krajowej program do wyborów samorządowych, w którym priorytetem będą sprawy socjalne.

- Chcę bardzo mocno podkreślić, że żadnego z tych korzystnych dla ludzi rozwiązań, które wprowadziło PiS nie wycofamy, będzie my je raczej rozbudowywać. Już prowadzimy różne działania, między innymi we Wrocławiu otworzyliśmy pięć pierwszych szkolnych gabinetów stomatologicznych. W naszym programie będziemy mówić o bezpłatnych żłobkach i przedszkolach, miejsca opieki dziennej dla starszego pokolenia oraz osób niepełnosprawnych. Będziemy promować osiedla wspomagania, czyli zabiegać by tam gdzie jest sporo starszych ludzi były całodobowe gabinety pielęgniarskie. Nie pozwolimy by zrezygnowano z finansowanie in vitro. – dodał przewodniczący SLD.

Wcześnie, bo już 28 kwietnia, SLD w regionie świętokrzyskim przedstawi ramy programowe partii, przygotowane w związku z wyborami samorządowymi, które odbęda się już za kilka miesięcy.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem